Kardeşler Makine Sanayi unvanı ile 2014 yılında İş makinaları yedek parçaları ve hidrolik lift üretimi ile ticari faaliyetlerine başlayan firmamız, 2015 yılı itibarı ile Kms Hidrolik Vinç Sistemleri Mak.Müh.San.Tic.Ltd.Şti olarak hidrolik halat tamburları üretimine başlamış olup sektördeki yerini almıştır.

Kms Winch olarak 3 tondan başlayarak 50 ton yük kapasitesine kadar EN 14492-1 standartlarını kapsayan çekme amaçlı hidrolik halat tamburları üretmekteyiz. Ayrıca farklı tonajlarda kaldırma amaçlı hidrolik halat tamburları, köprü bakım araçları taşıyıcı tamburları ve mekanik ormancılık halat tamburları, halat hizalayıcı kılavuz sistemleri, planet yürüyüş motorları ve hidrolik disk frenler de üreterek sektöre katkı sağlamaktayız.

Kms Winch uzun süren mühendislik çalışmaları sonucu üretmiş olduğu güçlü, kaliteli, güvenli ve dayanaklı ürünler sayesinde gerek yurt içi gerekse yurt dışı pazarında kısa sürede aranan bir marka haline gelmiştir. Bugün gelmiş olduğunuz noktada üretmiş olduğumuz ürünleri Dünyan'nın 4 kıtasında 20'den fazla ülkeye ihraç etmekteyiz.

  

Misyon

Güvenilir,yenilikçi ve sürdürülebilir kalite ile paydaşlarına çözüm ortağı olmak.

Vizyon

Sektöründe lider, Dünya markası bir firma olmak.